#1 2007-06-04 23:51:39

Jax

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Przedstaw się!

Jeżeli jesteś nowy na forum - przywitaj się, powiedz coś o sobie (np. skąd jesteś) i napisz w jakim stopniu interesujesz/zajmujesz się wardrivingiem

Offline

 

#2 2007-06-10 11:40:26

jaroxz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Witam 
Fajnie że coś takiego robicie , taka stronka na pewno przyda się w łodzi .
Ja w tym siedzę już od dłuższego czasu  będę starał sie pomagać.

Offline

 

#3 2007-06-10 23:17:57

Mot

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!

Miło to słyszeć Z czasem na pewno, będziemy rozbudowywać stronkę. Jednakże chcieliśmy, żeby jak najszybciej ujrzała światło dzienne. Pozdrawiamy.


Widzę świat bezprzewodowo

Offline

 

#4 2007-06-11 09:29:21

Jax

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!

jaroxz napisał:

Ja w tym siedzę już od dłuższego czasu  będę starał sie pomagać.

Witam

Rozumiem, że również jesteś z Łodzi; zajmujesz się tym w praktyce? I co - jakieś owoce pracy?

Offline

 

#5 2007-06-13 20:51:51

fallweiss

Nowy użytkownik

Skąd: 1 Dywizja Kawalerii-Sajgon
Zarejestrowany: 2007-06-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Witam i pozdrawiam !

Offline

 

#6 2007-06-14 10:40:39

eMCe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 17
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Ok witam wszystkich jako że jestem tu nowy to należało by dwa zdanka o sobie

Emil lat 17 - aktualnie pracujący jako webmaster + administrator sieci i serwera (jednej z kieleckich firm zajmującej się tworzeniem stron www) oraz jako administrator (średniej wielkości firmy transportowej)
w wolnych chwilach uczeń ZSI i modelator jednego polskich forów zajmujących się bezpieczeństwem IT. (reklamował nie będę bo nie o to tutaj chodzi)
lokalizacja - kielce
stan cywilny - wolny
pin do komórki - ******

chyba wystarczy

Offline

 

#7 2007-06-14 13:59:00

Jax

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!

fallweiss napisał:

Witam i pozdrawiam !

Witam Cię Zawitamy kiedyś do Zgierza i sprawdzimy jak się mają sprawy sieci tam...


eMCe napisał:

pin do komórki - ******

Masz 6-cyfrowy kod pin? Respect

Witamy! Cóż za referencje... Pzdr.

Offline

 

#8 2007-06-15 00:19:34

Mot

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!

Witam w drużynie!


Widzę świat bezprzewodowo

Offline

 

#9 2007-06-17 19:13:33

eMCe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 17
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

hehe nio referencje jakie sa takie są caly czas sie rozwijam i nareście sie chyba nauczyłem pisać szybko i bez wzrokowo na klawiaturze - ksiązki z helionu dzień w dzień obecnie bawie się troszke ze stronami i rozwijam się w kierunki xss i csrf na aplikacjie internetowy (przy tym ida w parze zastrzyki JS i SQL - nio i jakoś z dnia na dzień leci - fajnie ze macie tu chatboxa - czuje ze będe odwiedzał to forum pozdrówka!

a ps co do pisania szybkiego to jeszcze nie zawsze wchodzi mi wciskanie alta jak piszę polskie czcionki i nigdy mi sie nie chce tego poprawiać mam nadzieje ze się nie obrazicie

Offline

 

#10 2007-06-17 19:50:02

Jax

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!

Co do Ciebie - respect, serio O swoja przyszłość (zawodową) nie musisz się martwić...

Ja osobiście też ćwiczę pisanie bezwzrokowe, przydaje się gdy nie ma (dobrego lub w ogóle) oświetlenia Nie do końca to jeszcze wychodzi, czasem odruch spojrzenia na klawiaturę się odzywa. Po polsku jakoś jeszcze, ale z angielskim gorzej, ciekawe czemu. BTW - ja z przyzwyczajenia (bo tak szybciej?) nie używam w Internecie (oprócz jakichś oficjalnych rozmów/maili) polskich znaków ^^ (Dopisek jakiś czas później: ale zmieniam przyzwyczajenia )

Offline

 

#11 2007-06-17 23:51:07

eMCe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 17
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

hehe nio z tą przyszłością zawodową i martwieniem się o nią to wiesz różnie bywa ale to zdanie mi sie podoba - idź je teraz powiedz moim starym to może mnie przestaną truć ze zamiast czytać lektury i sie uczyc to czytam zalewskiego i siedze w "paczce" (jak to oni nazywają)

ogólnie rozwijam się dla siebie - czytam kolejne książki / artykuły - rozmawiam z różnymi ludźmi - sprawia mi to przyjemność - szczególnie jak podchodzisz do jakiegoś problemu i potrafisz go rozwiązać w pare minut a ludzie po plibudzie siedzieli nad tym z trzy dni...

(taką miałem ostatnią sytuacje w firmie właśnie z pewną aplikacją która korzystała z bibliotek mshtml dołączonych do IE a byly one uszkodzone - było dwóch gości z supportu z firmy z której była ta aplikacja zamówiona - i nie mogli naprawić...

problem był taki ze aplikacja teoretycznie miała pobrać dane z centralnej bazy danych i przedstawić je użytkownikowi - nio i nie działało - oni oczywiście jak do nich dzwoniłem to cfaniakowali ze złe regułki na firewallu - a jak ja tumaczyłem ze dobre to bo sam ustawiałem - pozatym odpalilem sniffera i dane dochodza wiec coś z aplikacja jest nie tak bo nie sa wyświetlane

przyjechali chopcy z supportu pokazałem im co i jak - stwierdzili ze jest wszystko ok i nie wiedzą czemu nie działa - pokombinowali troche - odinstalowali i zainstalowali aplikacje z 10 razy (tez to robiłem ale co  im będę tłumaczył jak oni wiedzą lepiej ) i sie poddali - dali mi numer do programistów - wystarczyło 5 minut - zapytałem jak działa aplikacja - dowiedziałem się ze korzystają z mshtml - reinstalacja IE i działa o dziś dzień...

Offline

 

#12 2007-06-18 01:33:17

Jax

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!

Za parę lat będą Ci zazdrościć, że trzepiesz niezłą kasiorę, robiąc coś, co sprawia Ci radochę...

Co do problemu - powtórzę się: respect. Skoro Tobie przyszło to szybciej i łatwiej niż jakimś tam specom Co pokolenie to mądrzejsze, szybciej przyswajające wiedzę i sprytniejsze ^^

Offline

 

#13 2007-06-18 03:38:33

eMCe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 17
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

hehe nio to prawda chyba tez dlatego ze i ta wiedza bardziej dostępna jest - od ksiązek w Helionie i O'Reilly się pułki uginają - heh... szkoda ze wcześniej nie miałem komputera (mam dopiero jakieś 3-4 lata ) ale nadrabiam jak sie da

Offline

 

#14 2007-06-18 10:03:43

Mot

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!

Trzeba przyznać, że wiedza wyuczona nigdy nie dorówna tej zdobytej samemu   Metoda prób i błędów rządzi Popieram twoją działalność! Rozwijaj się dalej a będą z Ciebie ludzie. Spryt już masz więc jeszcze trochę praktyki i sądzę, że dzwi wielkich koncernów komputerowych będą stały przed Tobą otworem.


Widzę świat bezprzewodowo

Offline

 

#15 2007-06-27 00:47:52

Potax

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Witam, jestem takim potaxem, a zresztą sami wiecie.

Jax napisał:

Ja osobiscie tez cwicze pisanie bezwzrokowe, przydaje sie gdy nie ma (dobrego lub w ogole) oswietlenia

Myślałem że napiszesz nie oświetlenia a wzroku (co też by pasowało ;P)


Bo makaron był za długi...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bikefans.pun.pl www.dbpo.pun.pl www.wkretka.pun.pl www.td-zseis.pun.pl www.fon-nokia.pun.pl