• Index
  •  » Sesje
  •  » skrzyżowanie zachodniej i drewnowskiej

#1 2007-11-15 14:40:53

yaro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 2
Punktów :   

skrzyżowanie zachodniej i drewnowskiej

wczoraj zapisalem sie do was a dzis juz mam pytanie:
w okolicach skrzyzowania ul zachodniej i drewnowskiej udalo mi sie zlokalizowac niezabezpieczone AP nazywajace  sie TP-LINK, udalo mi sie do niego podlaczyc ale po kulku minutach mnie rozlaczylo, po jakims czasie znow ta sama akcja, dodal ze sygnal był naprawde kiepski na poziomie -5 / -6  dB. niestety nie posiadam  jeszcze anteny kierunkowej zyby sprawdzic czy to po prostu wina moje sprzetu czy moze jakies dziwne ustawienie AP. sprawa zmierza jednak do tego ze po raz 3 nie udlao mi sie juz nawiazac polaczenia z internetem, mimo bardzo slabego sygnalu komputer laczy sie do AP ale juz np. zadna strona czy komunikator nie zatrybi... wysylane pakiety wciaz rosna a odbieranie mizernie.
prosba: czy mozecie tam podjechac i sprawdzic skad nadaje ten AP (zlokalizowac go dokladniej)??

Offline

 

#2 2007-11-15 21:04:42

jaron

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: skrzyżowanie zachodniej i drewnowskiej

watpie aby podjechali i to sprawdzil , kup antene kierunkowa  i sam sprawdz nauczysz sie troche  , tylko nie kupuj yagi.pl lepiej sam zrob , a dns i ip bramy wpisane masz  ?

Offline

 

#3 2007-11-16 14:54:09

yaro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: skrzyżowanie zachodniej i drewnowskiej

kierunkową czy panelową?? która lepsza?
właśnie zastanawiam się na d samodzielnym zrobieniem.. i najprawdopodobniej jutro wybiorę sie na zakupy do sklepów elektronicznych... polecisz mi jakiś dobry sklep?? (ide szukać poradników budowy anten)

co do ip , bramy i dns to mialem ustawione na auto i chodzilo....zmienilem sobie nawet ip na ale nie pomoglo
pomyslalem ze skoro udalo mi sie podlaczyc a teraz nie to moze po prostu admin to wychaczyl i zablokowal moj MAC wiec zmienilem sobie maca na karcie i tez nic...
poza tym dzis np juz nie bylo sygnalu z tego AP lecz pojawil sie AP o innym SSID lecz też karta laczyla sie na kilka sekund i zaraz rozlaczala....
wiec pierwsza rzecz jaka zrobie to zrobie sobie antene bo ta standartowa wylapuje mi sieci w zakresie od -9 dB do max +7 dB więc sygnał jest słaby (raz tylko jedna siec na chwile wskoczyla na  +16 dB)

Offline

 

#4 2007-11-16 16:03:50

jaron

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: skrzyżowanie zachodniej i drewnowskiej

moje gg 8299423 powiedz ze jestes z forum ,bo takie rozmowy to naruszaj  regulamin

Offline

 
  • Index
  •  » Sesje
  •  » skrzyżowanie zachodniej i drewnowskiej

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrogowiehordy.pun.pl www.zipps.pun.pl www.heavymetalmusic.pun.pl www.zajebiolo.pun.pl www.laurowa.pun.pl