#1 2007-09-18 22:15:28

Jax

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 30
Punktów :   
WWW

FILM WARDRIVINGOWY BY WIRELESSNIGHT

Zapraszamy do obejrzenia naszego dawno zapowiadanego filmu z sesji wadrivingowej:

http://pl.youtube.com/watch?v=cCslDjlAXgs

Film pokazuje naszą podróż po Łodzi i wyszukiwanie oraz łączenie się z niezabezpieczonymi sieciami bezprzewodowymi. Życzymy miłego oglądania. Wszelkie oceny mile widziane

Offline

 

#2 2007-09-26 14:27:29

m86

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: FILM WARDRIVINGOWY BY WIRELESSNIGHT

Fajnie nakręcone, Bardzo ciekawie wyszło oświetlenie placu wolności (te wiszące lampki). No i ten zegar o północy.
Czy mi się wydawało czy złapaliście broadcast kilkunastu sieci na raz, bo mieliście jakąś liste na ekranie (jak byliście przy salonie mercedesa na aleksandrowskiej), czy to była po prostu lista wszystkich złapanych w tej jednej sesji sieci?

Offline

 

#3 2007-09-26 18:00:26

Mot

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: FILM WARDRIVINGOWY BY WIRELESSNIGHT

Ciesze się, że film przypadł Ci do gustu

m86 napisał:

Czy mi się wydawało czy złapaliście broadcast kilkunastu sieci na raz, bo mieliście jakąś liste na ekranie (jak byliście przy salonie mercedesa na aleksandrowskiej), czy to była po prostu lista wszystkich złapanych w tej jednej sesji sieci?

Dokładnie! Tyle sieci znajduje się w tej okolicy : )

Pozdrawiam


Widzę świat bezprzewodowo

Offline

 

#4 2007-11-08 20:12:25

jaron

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: FILM WARDRIVINGOWY BY WIRELESSNIGHT

nie podoba mi sie ze film jest tylko na yotube , troche malo wyrazny  , ale bardzo dobrze krecony  tak jakby kamerzysta byl prawdziwym operatorem ,byle tak dalej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.reallmadryt.pun.pl www.triadica.pun.pl www.gen-x.pun.pl www.reggaem2.pun.pl www.otaku-koszalin.pun.pl